Koleżanki i Koledzy.

sq9iaf

W dniu 10.09.2018 r. otrzymałem smutną informację, że zmarł nasz Kolega Wiesław Palej SQ9IAF z Bochni. Dał się poznać jako wspaniały i zawsze uśmiechnięty kolega, miłośnik emisji cyfrowych packet radio oraz pasjonat w dziedzinie informatyki. Niech spoczywa w pokoju. Kierujemy wyrazy głębokiego żalu i współczucia jego rodzinie.

Msza pogrzebowa odbędzie się w dniu 13.09.2018 r. w Kaplicy cmentarza na Łychowie w Bochni.
Paweł SQ9IAU

Nasze najnowsze filmy ...


ŁOŚ 2016 - Bocheńska Grupa Krótkofalowców SP9PBB
ŁOŚ 2016 - Bocheńska Grupa Krótkofalowców SP9PBB
CQ WW SSB 2015 - Pawel SQ9IAU
CQ WW SSB 2015 - Pawel SQ9IAU
Paweł SQ9IAU wiesza antenę Yagi 7 el. na pasmo 50 MHz
Paweł SQ9IAU wiesza antenę Yagi 7 el. na pasmo 50 MHz

Spotkanie Opłatkowe Krótkofalowców Tenczyn 2016 - Krótki Klip
Spotkanie Opłatkowe Krótkofalowców Tenczyn 2016 - Krótki Klip
ŁOŚ 2015 - Bocheńska Grupa Krótkofalowców CQMBO
ŁOŚ 2015 - Bocheńska Grupa Krótkofalowców CQMBO
Spotkania Bocheńskiej Grupy Krótkofalowców SP9PBB
Spotkania Bocheńskiej Grupy Krótkofalowców SP9PBB

Nasz klub powstał z inicjatywy kolegów , którzy spotykali się aby wymienić informacje na temat nowości, doradzić się w sprawach konstrukcji tak ważnych w naszym gronie jak i porozmawiać nie tylko na falach radiowych.

 Nasz klub powstał z inicjatywy kolegów , którzy spotykali się aby wymienić informacje na temat nowości, doradzić się w sprawach konstrukcji tak ważnych w naszym gronie jak i porozmawiać nie tylko na falach radiowych.

Między innymi  Bogdan SP9LGB oraz Wiesław SQ9SX,  Piotr SQ9HQ, Paweł SQ9IAU, Janek SP9CLO, Wiesław SP9FPP. I tak to się zaczęło . Nie spotykaliśmy się już anonimowo, tylko jako Bocheńska Grupa Krótkofalowców. Obecnie do naszego klubu należy ok 25 osób  nie tylko z Bochni ale również z Nowego Wiśnicza, Uścia Solnego, Drwini , Łapanowa , i innych  pobliskich miejscowości. Na naszym terenie znajdują  się Parki Krajobrazowe, które pozwalają nam na aktywację w programie WFF oraz zamki, które aktywujemy w programach zamkowych . Chętnych do wstąpienia do naszego klubu serdecznie zapraszamy .

 

... po prostu nie mogło zabraknąć tego modułu.. :)
Go to top