Koleżanki i Koledzy.

Zbliżają się najważniejsze polskie zawody międzynarodowe
czyli SP DX Contest. Jest sprawą honoru każdego, kto może, wziąć
(choćby symboliczny) udział w tych zawodach promujących Nasz Kraj.
Szykujmy anteny, strategię, przypominajmy sobie dobrą operatorkę
(nie tą niesamowitą blondynę przy kluczu walącą 60 grup/min na ruskim youtube tyko _umiejętność_ ! :)
Dyskutujmy o zawodach na Naszym Forum

A tutaj regulamin zawodów na oficjalnej stronie

Marcin SQ9Z

Nasze najnowsze filmy ...


ŁOŚ 2016 - Bocheńska Grupa Krótkofalowców SP9PBB
ŁOŚ 2016 - Bocheńska Grupa Krótkofalowców SP9PBB
CQ WW SSB 2015 - Pawel SQ9IAU
CQ WW SSB 2015 - Pawel SQ9IAU
Paweł SQ9IAU wiesza antenę Yagi 7 el. na pasmo 50 MHz
Paweł SQ9IAU wiesza antenę Yagi 7 el. na pasmo 50 MHz

Spotkanie Opłatkowe Krótkofalowców Tenczyn 2016 - Krótki Klip
Spotkanie Opłatkowe Krótkofalowców Tenczyn 2016 - Krótki Klip
ŁOŚ 2015 - Bocheńska Grupa Krótkofalowców CQMBO
ŁOŚ 2015 - Bocheńska Grupa Krótkofalowców CQMBO
Spotkania Bocheńskiej Grupy Krótkofalowców SP9PBB
Spotkania Bocheńskiej Grupy Krótkofalowców SP9PBB

Nasz klub powstał z inicjatywy kolegów , którzy spotykali się aby wymienić informacje na temat nowości, doradzić się w sprawach konstrukcji tak ważnych w naszym gronie jak i porozmawiać nie tylko na falach radiowych.

 Nasz klub powstał z inicjatywy kolegów , którzy spotykali się aby wymienić informacje na temat nowości, doradzić się w sprawach konstrukcji tak ważnych w naszym gronie jak i porozmawiać nie tylko na falach radiowych.

Między innymi  Bogdan SP9LGB oraz Wiesław SQ9SX,  Piotr SQ9HQ, Paweł SQ9IAU, Janek SP9CLO, Wiesław SP9FPP. I tak to się zaczęło . Nie spotykaliśmy się już anonimowo, tylko jako Bocheńska Grupa Krótkofalowców. Obecnie do naszego klubu należy ok 25 osób  nie tylko z Bochni ale również z Nowego Wiśnicza, Uścia Solnego, Drwini , Łapanowa , i innych  pobliskich miejscowości. Na naszym terenie znajdują  się Parki Krajobrazowe, które pozwalają nam na aktywację w programie WFF oraz zamki, które aktywujemy w programach zamkowych . Chętnych do wstąpienia do naszego klubu serdecznie zapraszamy .

 

... po prostu nie mogło zabraknąć tego modułu.. :)
Go to top